


























































Feriehus - Cavaillon, Frankrike
Konsepter
-
Spesielt husdyrvennlig
Spesielt husdyrvennlig
I disse feriehusene er husdyr hjertelig velkommen. I ferieboligen finnes for eks. nummer og adresse til nærmeste veterinær. Viktig! Max.2 husdyr pr. feriehus (i Sør-Europa max.1 husdyr). Med husdyr forstås hunder, katter, hamstere, kaniner o.l. -
Ekstra gode hagemøbler
Ekstra gode hagemøbler
Ferieboligen har nyere/velholdte hagemøbler, grill og min. 1 parasoll per hagebord. Avhengig av ferieboligens størrelse, kan det også være solsenger tilgjengelig (gjelder ikke Norge og Sverige). -
Internett
Internett
Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’. -
Røykfrie feriehus
Røykfrie feriehus
Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere. -
Usjenerte svømmebasseng
Usjenerte svømmebasseng
Svømmebassenget ligger usjenert til og er helt avskjermet mot innsyn fra fremmede.
Beskrivelse
Dette vakre feriehuset med privat basseng ligger i Provence, i utkanten av den lille landsbyen Cheval Blanc, som strekker seg sør for Avignon.
Denne vakre provençalske villaen ligger i en frodig, inngjerdet og privat park med middelhavstrær. Interiøret er lyst, varmt og innbydende, med en pen og velholdt dekorasjon av eksklusive materialer og kvalitetsmøbler. Den store og komfortable stuen åpner ut mot det moderne kjøkkenet, som gir deg tilgang til uteområdet.
Det vakre bassenget renner ut i en solterrasse utstyrt med innbydende hagemøbler og en plancha hvor du kan tilberede favorittrettene dine. Planlegg neste dags utflukter og aktiviteter over kveldsmåltidet.
Du vil være nær bredden av elven Durance, hvor du kan bade og padle kano. Oppdag også den gallo-romerske byen St Rémy de Provence, som er kjent for sine arkeologiske utgravninger, markeder og kunstnergallerier. Den befestede byen Avignon, kjent for sine butikker og restauranter og bygget ved bredden av Rhône, er også absolutt verdt et besøk. Etter å ha passert gjennom en av de syv hovedportene i den utmerket bevarte bymuren, vil du nyte fasaden til det berømte pavepalasset fra det 14. århundre.
På den andre siden av feriehuset ditt ligger byen L'Isle-sur-la-Sorgue, et av Provences uunngåelige must. Kuppjegere, elskere av vakre gjenstander, loppemarkeder og kunstgallerier vil få pengene sine verdt her: nesten 300 antikvitetshandlere ligger i denne smaragdgrønne småbyen, vasket av Sorgue-kanalene som slynger seg gjennom de trange, gamle gatene til rytmen av de mosegrodde skovlhjulene.
Hvis du velger dette vakre feriehuset i Vaucluse, kan du være sikker på et opphold du vil huske.
Om ferieboligen
- Bygge materiale: Kampesten/tre
- Kjæledyr: 1
- Inngjerdet tomt. Høyde : 200 cm
- Bygget (år): 1971
- Renovert (år): 2020
- Vår kvalitetsvurdering: 4
- Gjester: 6
- Antall gratis barn (0-4 år): 2
- Utendørs basseng : 47 m2
- 2 TV
- Parabol
- Stereoanleg
- Netflix
- Smart TV
- Apple TV
- Tv: franske kanaler
- CD-player
- Hårføner
- Strykejern
- Internett (trådløst)
- Basseng juni - ult. september
- Barnestol antall: 1
- Barneseng antall: 1
- Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
- Baderom
- Varmt og kaldt vann , Dusj
- Hems
- Kjøkken
- Soverom nr. 1
- Enkeltsenge(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 2
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 3
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Stue
- Toalett
- WC uten vask
- El.plater/Stekeovn : 3 kokeplater
- Kjøleskap
- Avtrekksvifte
- Fryser : 120 l
- Kaffetrakter
- Mikrobølgeovn
- Vaskemaskin
- Tørketrommel
- Oppvaskmaskin
- Støvsuger
- Stekeovn
- Kjøleskap
- Fryser
- Helårsisolert.
- Elektrisk oppvarming
- Aircondition
- Ventilator : 1 stk.
- Anlagt hage : 1260 m2
- Privat innhegnet hage
- Hagemøbler
- Gratis carport på stedet : 3 parkeringsplasser
- Grill
- Muret grill
- Gassgrill
- Antall ekstra solsenger: 6
- Terrasse el. lignende
- Overdekket terrasse
- Golfbane : 17 km
- Tennisbane : 4 km
- Bordtennis : 4,5 km
- Minigolf : 22 km
- Svømmehall : 4,5 km
- Utendørs pool : 16 km
- Lekeplass : 4,5 km
- Båtutleie : 16 km
- Sykkelutleie : 5,5 km
- Hesteutleie : 8 km
- Bowling : 27 km
- Badeland : 41 km
- Aktivitetssenter : 4,5 km
- Termisk bad : 62 km
- Merket sti 5-10 km : 2 km
- Terrengsykkelsti 5-10 km : 2 km
- Merket sykkelsti 5-10 km : 2 km
- Treningsløype : 2,5 km
- Treningssenter : 6 km
- Merket tursti : 2 km
- Petanquebane : 1,5 km
- Avstand til flyplass: MRS : 57 km
- Avstand fiskemulighet: 10 km
- Avstand innkjøpsmulighet: 1,5 km
- Nærmeste restaurant: 1,5 km
- Nærmeste beboelse: 50 m
- Avst. til nærmeste vann/bading: 5,5 km (Innsjø)
- Avstand til alt. vann/bading: 22 km (Elv, bekk)
- Nærmeste by: 5 km ( Cavaillon )
- Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.
- Ørret/harr
- Gjedde/aborr/gjørs
- Fiske:April-oktober
- Fiskekort oblg. per. pers/dag : 15 EUR
Utforsk området:
Beregn avstand