




































































































Feriehus - Dubrovnik- Cavtat, Kroatia
Konsepter
-
Husdyr ikke tillatt
Husdyr ikke tillatt
I disse feriehusene er ikke husdyr tillatt. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis er allergivennlig. -
Panoramahus
Panoramahus
Feriebolig med terrasse/balkong med fri panoramautsikt over vann som ligger maks. 4 km unna. -
Utendørsliv
Utendørsliv
Ferieboligen har kvalitetshagemøbler og min.1 av følgende innretninger: utekjøkken, ildsted, utendørs peis eller terrassevarmer. -
Luxury Collection
Luxury Collection
Som en del av vår Luxury Collection, tilbyr dette huset en ekstra grad av luksus i form av eksempelvis større plass og høyere komfort, interiørdesign og styling, arkitektur, fasiliteter eller opplevelser. -
All inclusive
All inclusive
Ingen ekstra kostnader! Sengetøy, sluttrengjøring, strøm, gass og vann er inklusiv i disse feriehusene. -
Strandhus
Strandhus
Ferieboliger med maks 3 km til sand - eller steinstrand. -
Ekstra gode hagemøbler
Ekstra gode hagemøbler
Ferieboligen har nyere/velholdte hagemøbler, grill og min. 1 parasoll per hagebord. Avhengig av ferieboligens størrelse, kan det også være solsenger tilgjengelig (gjelder ikke Norge og Sverige). -
Internett
Internett
Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’. -
Røykfrie feriehus
Røykfrie feriehus
Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere. -
Store ferieboliger
Store ferieboliger
Store ferieboliger med plass til minst 14 gjester. Disse ferieboligene passer godt til alle årets festligheter! -
Usjenerte svømmebasseng
Usjenerte svømmebasseng
Svømmebassenget ligger usjenert til og er helt avskjermet mot innsyn fra fremmede. -
Vital Feriehus
Vital Feriehus
Feriebolig med basseng, badstue eller boblebad. Maks 5 km til rekreasjonsområder, som tursti eller skiløyper. Feriebolig kan også ligge nær kurbad, sykkelutleie eller badeland. -
Valgfri ankomst
Valgfri ankomst
Ferieboliger der du – i utvalgte sesonger – kan velge ankomstdag selv. I ferieboligens kalender kan du se om valgfri ankomst er mulig i perioden du ønsker.
Beskrivelse
En drømmeferie for hele familien!
Denne nydelige tomannsboligen ønsker deg og storfamilien velkommen til Cavtat. Det er også det ideelle stedet å bo for familier som ønsker å tilbringe en luksuriøs ferie sammen. Nyt den stilige og komfortable atmosfæren som tilbys av lokalene i tre etasjer. I tillegg til privatliv har nesten alle soverommene eget bad.
Husets hage er også smakfull. Vakre terrasser med innbydende sitteplasser inviterer deg til å somle. Nyt utsikten over havet og Cavtat og hengi deg til feriefølelsen. Tilbring mange timer i det vakre svømmebassenget og forfrisk deg selv.
Oppdag den sjarmerende og pittoreske gamlebyen i Cavtat og rusle gjennom smugene i havnebyen. Du kan nå sentrum og strendene etter en underholdende og hyggelig spasertur. På stranden venter et bredt utvalg av underholdning i form av kanopadling, kajakkpadling og spektakulære dykketurer i Epidaurum bispedømme.
Hvis du har lyst til å dra på utflukt, ligger den pittoreske byen Dubrovnik omtrent 20 km unna. Den er kjent for sin spesielt vakre beliggenhet ved kysten, og hele gamlebyen står på UNESCOs verdensarvliste. I Dubrovnik kan du tilbringe en hyggelig dag med å vandre gjennom de gamle gatene og besøke severdigheter som bymuren, havnen og katedralen.
Ha en flott tid i Dalmatia!
Om ferieboligen
- Bygge materiale: Stenhus
- Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
- Utsikt over landskap
- Kjæledyr: 0
- Bygget (år): 1985
- Renovert (år): 2016
- Vår kvalitetsvurdering: 5
- Gjester: 12
- Basseng med motstrømsanlegg : 26 m2
- 2 TV
- Parabol
- Hårføner
- Internett (trådløst)
- Basseng april til ult. oktober
- Utendørs, oppvarmet basseng
- Barnestol antall: 1
- Barneseng antall: 2
- Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
- Baderom nr. 1
- WC: Varmt og kaldt vann , Badekar
- Baderom nr. 2
- WC: Varmt og kaldt vann , Hånddusj
- Baderom nr. 3
- WC: Varmt og kaldt vann , Hånddusj
- Baderom nr. 4
- WC: Varmt og kaldt vann , Hånddusj
- Baderom nr. 5
- WC: Varmt og kaldt vann , Hånddusj
- Baderom nr. 6
- WC: Varmt og kaldt vann , Hånddusj
- Soverom nr. 1
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 2
- Enkeltsenge(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 3
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 4
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 5
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 6 ( Anneks 1 )
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Stue/kjøkken nr. 1
- Stue/kjøkken nr. 2 ( Anneks 1 )
- Elektrisk komfyr : 4 kokeplater
- Kjøleskap
- Avtrekksvifte
- Fryser : 60 l
- Kaffetrakter
- Mikrobølgeovn
- Vaskemaskin
- Oppvaskmaskin
- Støvsuger
- Stekeovn
- Stekeovn
- Helårsisolert.
- Elektrisk oppvarming
- Gulvvarme i hele huset
- Klimaanlegg : 9 stk.
- Innegjerdet tomt
- Hagemøbler
- Gratis parkering på stedet : 4 parkeringsplasser
- Utendørs dusj : 1 stk.
- Antall ekstra solsenger: 12
- Terrasse el. lignende nr. 1
- Åpen og overdekket terrasse
- Terrasse el. lignende nr. 2
- Balkong
- Terrasse el. lignende nr. 3
- Åpen terrasse
- Terrasse el. lignende nr. 4
- Åpen og overdekket terrasse
- Hesteutleie : 10 km
- Merket sykkelsti 5-10 km : 12 km
- Avstand til flyplass: DBV : 4 km
- Avstand innkjøpsmulighet: 100 m
- Nærmeste restaurant: 100 m
- Nærmeste beboelse: 20 m
- Avst. til nærmeste vann/bading: 500 m (Sandstrand)
- Avstand til alt. vann/bading: 500 m (Hav/klippekyst)
- Nærmeste by: 500 m ( Cavtat centar )
- Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.
Utforsk området:
Beregn avstand