Kart Grunnplan
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 1
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 2
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 3
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 4
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 5
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 6
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 7
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 8
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 9
Feriehus - Techelsberg , Østerrike - AKA195 10
Grunnplan

Feriehus - Techelsberg, Østerrike

Katalognummer: AKA195
  • Feriehus
  • 70m2
  • 4
    personer
  • 1 soverom
  • 1 baderom
  • Husdyr ikke tillatt

Konsepter

  • Husdyr ikke tillatt Husdyr ikke tillatt

    Husdyr ikke tillatt

    I disse feriehusene er ikke husdyr tillatt. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis er allergivennlig.
  • Internett Internett

    Internett

    Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’.
  • Røykfrie feriehus Røykfrie feriehus

    Røykfrie feriehus

    Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere.

Beskrivelse

Svømming ved Wörthersee en kveld i Klagenfurt Ferier i et feriehus bare 1,7 km fra Wörthersee. Høydepunktene i korte trekk. Feriehuset ditt med egen hage og moderne møbler av høy kvalitet med en fantastisk panoramautsikt over innsjøen - dette kan være feriehuset ditt ved Wörthersee. Feriehuset i Kärnten har plass til 4 personer, med et soverom med dobbeltseng og en komfortabel sovesofa i stuen.
Badeplassene i Töschling og Saag ligger ikke langt unna, hvor du enkelt kan tilbringe tid ved vannet og svømme. Hvis du har lyst til å ta en tur rundt innsjøen og oppdage noen av severdighetene rundt Wörthersee i løpet av ferien, bør du ikke gå glipp av følgende: Først på listen din er helt klart Pyramidenkogel, siden den ligger rett overfor feriehuset ditt ved Wörthersee, og du kan til og med se den direkte fra huset ditt. I tillegg til at du har en fantastisk panoramautsikt fra Pyramidenkogel, bør du ikke gå glipp av rutsjebanen i midten - et morsomt adrenalinkick. Du bør også besøke Minimundus og Klagenfurt Lindwurm. Reptilzooen Happ er like interessant som dyreparken Rosegg eller slottet Landskron i Villach med apefjellet og rovfugldemonstrasjoner. Terra Mystica i Bad Bleiberg og Hochosterwitz slott ligger litt lenger unna, men er ikke mindre interessante.
Ta en spasertur gjennom Klagenfurt, Pörtschach eller langs strandpromenaden i Velden, og kanskje får du øye på en kjendis eller to mens du handler. Maria Wörth med sin pilegrimskirke er ikke uten grunn en populær bryllupskirke og filminnspillingssted.
En båttur over Wörthersee er også en del av en ferie i feriehus i Kärnten. Fra vannet får du et helt annet syn på landsbyene rundt innsjøen.

Om ferieboligen

Grunnleggende
  • Bygge materiale: Stenhus
  • Innsjø-/vann-/fjellutsikt
  • Kjæledyr: 0
  • Bygget (år): 1987
  • Renovert (år): 2020
  • Vår kvalitetsvurdering: 4
  • Gjester: 4
  • Antall gratis barn (0-4 år): 1
Fasiliteter
  • 1 TV
  • Parabol
  • Internett (trådløst)
  • Barnestol antall: 1
  • Barneseng antall: 1
Rom
  • Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
  • Baderom
    • WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
  • Kjøkken
  • Soverom
    • Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
  • Stue
    • Sovesofa, madrass eller lign. (2 plass(er))
Andre fasiliteter
  • Elektrisk komfyr
  • Kjøleskap
  • Avtrekksvifte
  • Fryseboks
  • Kaffetrakter
  • Mikrobølgeovn
  • Vaskemaskin
  • Oppvaskmaskin
Strøm/varme
  • Helårsisolert.
  • Sentralfyr
Utendørs
  • Anlagt hage : 300 m2
  • Hagemøbler
  • Gratis parkering på stedet : 2 parkeringsplasser
  • Huske og sandkasse
  • Vippe
  • Sklie
  • Terrasse el. lignende
    • Åpen terrasse
Nærområde
  • Golfbane : 7,5 km
  • Tennisbane : 4 km
  • Båtutleie : 2 km
  • Sykkelutleie : 11 km
  • Merket sykkelsti 0-5 km : 2 km
  • Merket tursti : 20 m
  • Avstand til flyplass: KLU : 25 km
  • Avstand innkjøpsmulighet: 2 km
  • Nærmeste restaurant: 2 km
  • Nærmeste skiheis: 27 km
  • Avst. til nærmeste vann/bading: 1,5 km (Innsjø)
  • Avstand til alt. vann/bading: 1,5 km (Betalingsstrand)
  • Nærmeste skisportssted: 27 km ( Gerlitzen )
  • Nærmeste by: 20 km ( Klagenfurt )
  • Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.

Utforsk området:

    Beregn avstand