














































Ferieleilighet - Schladming, Østerrike
Konsepter
-
Husdyr ikke tillatt
Husdyr ikke tillatt
I disse feriehusene er ikke husdyr tillatt. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis er allergivennlig. -
Opplevelseshus
Opplevelseshus
-
Internett
Internett
Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’. -
Røykfrie feriehus
Røykfrie feriehus
Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere. -
Valgfri ankomst
Valgfri ankomst
Ferieboliger der du – i utvalgte sesonger – kan velge ankomstdag selv. I ferieboligens kalender kan du se om valgfri ankomst er mulig i perioden du ønsker.
Beskrivelse
På denne familiedrevne gården finner du fem meget velinnredede ferieleiligheter (AST031-032, AST034-036). Alle er velutstyrte, har moderne kjøkken og bad, og alle har balkong. En stor overbygd terrasse er tilgjengelig for alle. Badstuen og velværeavdelingen er også felles for alle gjestene og kan brukes gratis. Den lille lekeplassen i hagen er ideell for barn, og grillplassen innbyr til koselige sammenkomster. Om sommeren får du Schladming-Dachstein-kortet for hele oppholdet for alle personer. Dette er inkludert i leieprisen og gir deg gratis bruk av alle busser, taubaner, svømmebassenger og mye mer i regionen - en hit hvis du reiser med hele familien. Firbente venner er også velkomne til å bli med på ferie på forespørsel. Det er mulig å bestille rundstykker.
Om ferieboligen
- 2. etasje
- Bygge materiale: Tre/Sten
- Kjæledyr: 0
- Eier bor i huset
- Utl. ikke til ungdomsgrupper
- Bygget (år): 1968
- Renovert (år): 2014
- Vår kvalitetsvurdering: 3
- Gjester: 2
- 1 TV
- Parabol
- Radio
- Internett (kabel)
- Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
- Baderom
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
- Soverom
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Stue/kjøkken
- Elektrisk komfyr
- Kjøleskap
- Avtrekksvifte
- Fryseboks
- Kaffetrakter
- Helårsisolert.
- Sentralfyr
- Gulvvarme på bad
- Felles tomt
- Hagemøbler
- Gratis parkering på stedet : 2 parkeringsplasser
- Grill
- Terrasse el. lignende
- Balkong
- Golfbane : 9 km
- Tennisbane : 2,5 km
- Minigolf : 9 km
- Lekeplass : 10 m
- Sykkelutleie : 9 km
- Aktivitetssenter : 9 km
- Akebakke : 10 km
- Skøytebane : 9 km
- Avstand til flyplass: SZG : 70 km
- Avstand fiskemulighet: 15 m
- Avstand innkjøpsmulighet: 9 km
- Nærmeste restaurant: 1 km
- Nærmeste beboelse: 5 m
- Avstand langrennsløyper: 2 km
- Nærmeste skiheis: 1 km
- Avst. til nærmeste vann/bading: 3 km (Innsjø)
- Nærmeste skisportssted: 1 km ( Schladming-Dachstein )
- Nærmeste by: 9 km ( Radstadt )
- Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.
Utforsk området:
Beregn avstand