Kart Grunnplan
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 1
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 2
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 3
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 4
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 5
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 6
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 7
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 8
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 9
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 10
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 11
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 12
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 13
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 14
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 15
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 16
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 17
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 18
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 19
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 20
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 21
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 22
Feriehus - Dagebüll , Tyskland - DSH925 23
Grunnplan

Feriehus - Dagebüll, Tyskland

Katalognummer: DSH925
  • Rekkehus
  • 101m2
  • 5
    personer
  • 3 soverom
  • 2 baderom
  • 2 husdyr

Konsepter

  • Husdyr tillatt Husdyr tillatt

    Husdyr tillatt

    I disse feriehusene er husdyr hjertelig velkommen. Viktig! Maks. 2 husdyr pr. feriehus (i Sør-Europa maks. 1 husdyr). Følgende husdyr er tillatt: hund, katt, kanin, hamster, skilpadde og marsvin.
  • Ekstra gode hagemøbler Ekstra gode hagemøbler

    Ekstra gode hagemøbler

    Ferieboligen har nyere/velholdte hagemøbler, grill og min. 1 parasoll per hagebord. Avhengig av ferieboligens størrelse, kan det også være solsenger tilgjengelig (gjelder ikke Norge og Sverige).
  • Internett Internett

    Internett

    Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’.
  • Røykfrie feriehus Røykfrie feriehus

    Røykfrie feriehus

    Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere.
  • Miniferie Miniferie

    Miniferie

    Feriebolig med mulighet for kortere opphold (3-5 dager) enn én uke. Perfekt for deg som ønsker en langhelg! Miniferie kan bookes i utvalgte perioder. Rabatt på ukespris regnes ut fra antall bookede dager. Leieprisen vises når du har valgt ønsket periode.
  • Valgfri ankomst Valgfri ankomst

    Valgfri ankomst

    Ferieboliger der du – i utvalgte sesonger – kan velge ankomstdag selv. I ferieboligens kalender kan du se om valgfri ankomst er mulig i perioden du ønsker.
  • Feriehusby Feriehusby

    Feriehusby

    Feriebolig i en feriehusby der alt fra aktiviteter til innkjøpsmuligheter ligger i gangavstand.
  • Sparferie 14=10 Sparferie 14=10

    Sparferie 14=10

    Bestill minst 14 sammenhengende dager, og få rabatt i utvalgte perioder (gjelder D- og E-sesong). Leieprisen vises automatisk når du har valgt ønsket periode.

Beskrivelse

Disse luksuriøse feriehusene i Dagebüll ligger bare et steinkast fra Nordsjøen. På over 100 m2 finner du de perfekte forholdene for en avslappende ferie midt i den lille landsbyen Dagebüll: I fint vær kan du sole deg på din egen terrasse eller på balkongen sammen med dine kjære, grille eller bare nyte den friske nordsjøluften. Huset er et rekkehus, så hagen er spesielt stor. Det moderne spisekjøkkenet og den koselige sofagruppen lar ikke noe tilbake å ønske. Et spesielt høydepunkt er det førsteklasses badet med XXL-badekar for to og stor badstue (1. etasje).

Et av soverommene, enkeltrommet, er utstyrt med en spesielt komfortabel 1,20 meter bred seng og ligger, i likhet med et av badene (med dusj uten terskler), i første etasje, noe som gjør huset svært godt egnet for gjester som er mindre i stand til å gå opp trappene til andre etasje.

Dagebüll-husene har alle en utendørs stikkontakt på terrassen som kan slås av. Dette er perfekt for lading av elsykler. Dette huset har også en utekran, noe som er spesielt praktisk for å vaske hunden eller klærne etter en lang dag på stranden.

Her er det også fiberoptisk bredbåndstilkobling.

Feriehuset ligger bare 200 meter fra Nordsjøen og Dagebülls eviggrønne strand, som er ideell for bading. De mange digene rundt feriehuset er et perfekt terreng for syklister - du finner en sykkelutleie rett i feriehusbyen. I sentrum av Dagebüll, som ligger rett ved siden av feriehusene, finner du små butikker, restauranter og en butikk. Fergene til nordsjøøyene Amrum og Föhr har avgang rett overfor - perfekt for en dagstur! Fra den nærliggende havnen i Schlüttsiel (ca. 8 km) kan du også raskt og enkelt nå de små Halligen-øyene Hooge og Langeneß med båt.

Dagebüll ligger også ideelt til for en dagstur til Sylt, for fra nabobyen Niebüll (ca. 12 km) kan du reise direkte til Westerland med tog på bare en halvtime. Byen Niebüll byr også på et flott kultur- og fritidsprogram for store og små, med ulike museer, et innendørs svømmebasseng som er åpent året rundt og et vakkert naturbadområde. Her finnes også sports- og shoppingmuligheter.

Flere hus i denne feriehuslandsbyen: se DSH901-939
Noen av bildene kan være eksempler på innkvartering. Fargen på innredningen og huset kan variere.

Om ferieboligen

Grunnleggende
  • Bygge materiale: Tre
  • Kjæledyr: 2
  • Utl. ikke til ungdomsgrupper
  • Ligger ved Dagebüll
  • Bygget (år): 2014
  • Vår kvalitetsvurdering: 5
  • Gjester: 5
  • Antall gratis barn (0-4 år): 1
Fasiliteter
  • Badstue
  • 2 TV
  • Parabol
  • Stereo og CD-spiller
  • Internett (trådløst)
  • Barnestol antall: 1
  • Barneseng antall: 1
Rom
  • Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
  • Baderom nr. 1
    • WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
  • Baderom nr. 2
    • Varmt og kaldt vann , Dusj og badekar
  • Soverom nr. 1
    • Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
  • Soverom nr. 2
    • Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
  • Soverom nr. 3
    • Enkeltsenge(er) (1 plass(er))
  • Stue/kjøkken
  • Toalett
    • WC: Varmt og kaldt vann
Andre fasiliteter
  • Elektrisk komfyr : 4 kokeplater
  • Kjøleskap
  • Avtrekksvifte
  • Fryser
  • Kaffetrakter
  • Mikrobølgeovn
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Oppvaskmaskin
  • Støvsuger
Strøm/varme
  • Helårsisolert.
  • Naturgass
  • Gulvvarme på bad
  • Vedovn
Utendørs
  • Naturtomt : 270 m2
  • Innegjerdet tomt
  • Hagemøbler
  • Gratis parkering på stedet : 2 parkeringsplasser
  • Grill
  • Lading av bil ikke inkl.
  • Antall ekstra solsenger: 3
  • Terrasse el. lignende nr. 1
    • Delvis overdekket terrasse
  • Terrasse el. lignende nr. 2
    • Balkong
Nærområde
  • Sykkelutleie : 50 m
  • Termisk bad : 70 km
  • Merket sti 5-10 km : 200 m
  • Merket sykkelsti min. 10 km : 200 m
  • Treningsløype : 13 km
  • Treningssenter : 13 km
  • Avstand fiskemulighet: 4 km
  • Avstand innkjøpsmulighet: 200 m
  • Nærmeste restaurant: 200 m
  • Avst. til nærmeste vann/bading: 200 m (Grunne havområder)
  • Avstand til alt. vann/bading: 8 km (Grunne havområder)
  • Nærmeste by: 13 km ( Niebüll )
  • Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.

Utforsk området:

    Beregn avstand