




















































































































Feriehus - Ørbæk, Danmark
Konsepter
-
Husdyr tillatt
Husdyr tillatt
I disse feriehusene er husdyr hjertelig velkommen. Viktig! Maks. 2 husdyr pr. feriehus (i Sør-Europa maks. 1 husdyr). Følgende husdyr er tillatt: hund, katt, kanin, hamster, skilpadde og marsvin. -
Internett
Internett
Vær oppmerksom på at internettilgang kan være begrenset til en viss mengde GB. Hvis internettforbindelsen kun er tilgjengelig mot gebyr vil dette være angitt i husbeskrivelsen under ‘Fasiliteter’. -
Røykfrie feriehus
Røykfrie feriehus
Røyking er ikke tillatt i ferieboligen. Merk at ferieboligen ikke nødvendigvis har vært røykfri tidligere. -
Store ferieboliger
Store ferieboliger
Store ferieboliger med plass til minst 14 gjester. Disse ferieboligene passer godt til alle årets festligheter! -
Valgfri ankomst
Valgfri ankomst
Ferieboliger der du – i utvalgte sesonger – kan velge ankomstdag selv. I ferieboligens kalender kan du se om valgfri ankomst er mulig i perioden du ønsker.
Beskrivelse
Nå blir det ekstravagant - her tilbys en luksusbolig utenom det vanlige.
Boligen har ikke mindre enn åtte soverom, fem bad, to kjøkken, en stor hagestue, et utendørsbasseng osv. Huset er virkelig en juvel, og takket være den høye beliggenheten kan du se ut over naturen på lang avstand.
Når du ankommer, kan du ikke unngå å legge merke til den utrolig vakre og unike hagestuen med peis og sofagruppe. Deretter går du inn i den grønne hallen, dekorert med jakttrofeer, og videre inn i det store kjøkkenet, som naturlig nok blir husets midtpunkt. I den romslige, lyse stuen finner du både sofaen og spisebordet til alle gjestene.
De flotte soverommene ligger i første etasje, andre etasje og i annekset. Ett av soverommene er et gjennomgangsrom, noen har eget bad og ett har walk-in-garderobe.
Fra kjøkkenet er det utgang til den lukkede gårdsplassen med et stort utendørsbasseng og annekset. Annekset inneholder en suite med eget bad og en mindre leilighet med eget kjøkken, stue, bad og en hems med tre enkeltsenger. Du kan leke og ha det gøy i hagen som omgir huset. Det er også en petanquebane i hagen.
Huset har en flott beliggenhet i forhold til den omkringliggende naturen, og denne kan utnyttes på mange måter. Ravnholt Gods i nærheten av huset tilbyr tennisbaner, fiske i egen innsjø, leirdueskyting og ulike jaktarrangementer. Alt dette kan bestilles og betales direkte hos arrangøren.
Hvis du vil ha en ferie utenom det vanlige, gleder vi oss til å ønske deg velkommen til denne oasen.
Om ferieboligen
- Bygge materiale: Stenhus
- Kjæledyr: 2
- Utl. ikke til ungdomsgrupper
- Kun til ferieopphold
- Varme betales etter forbruk
- Bygget (år): 1860
- Renovert (år): 2018
- Vår kvalitetsvurdering: 4
- Gjester: 15
- Utendørs basseng : 65 m2
- 1 TV
- Parabol, tyske kanaler
- 1 DVD
- Flatskjerm-TV
- DK-DR1/TV2
- Internett (trådløst)
- Basseng mai til ultimo august
- Barnestol antall: 1
- Barneseng antall: 1
- Varmt/kaldt vann på kjøkkenet
- Baderom nr. 1
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
- Baderom nr. 2
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
- Baderom nr. 3
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
- Baderom nr. 4 ( Anneks 1 )
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj
- Baderom nr. 5 ( Anneks 1 )
- WC: Varmt og kaldt vann , Dusj og badekar
- Hems ( Anneks 1 )
- Enkeltsenge(er) (3 plass(er))
- Soverom nr. 1
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 2
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 3
- Enkeltsenge(er) (1 plass(er))
- Soverom nr. 4
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 5
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Soverom nr. 6
- Enkeltsenge(er) (1 plass(er))
- Soverom nr. 7 ( Anneks 1 )
- Dobbeltseng(er) (2 plass(er))
- Stue/kjøkken nr. 1
- Stue/kjøkken nr. 2 ( Anneks 1 )
- Elektrisk komfyr
- Kjøleskap
- Avtrekksvifte
- Fryser : 60 l
- Kaffetrakter
- Mikrobølgeovn
- Vaskemaskin
- Tørketrommel
- Oppvaskmaskin
- Støvsuger
- Amerikansk kjøleskap
- Helårsisolert.
- Gulvvarme i badeværelsene
- Peis og vedovn
- Vedfyring
- Anlagt hage : 3000 m2
- Innegjerdet tomt
- Hagemøbler
- Gratis parkering på stedet : 6 parkeringsplasser
- Grill
- Gassgrill
- Terrasse el. lignende
- Åpen terrasse
- Avstand fiskemulighet: 25 km
- Avstand innkjøpsmulighet: 5 km
- Nærmeste restaurant: 5 km
- Avst. til nærmeste vann/bading: 25 km (Hav/sandstrand)
- Nærmeste by: 5 km ( Ringe )
- Vær oppmerksom på at avstander ovenfor er oppgitt i luftlinje.
Utforsk området:
Beregn avstand